ciekawe blogi

Od tego miesiąca będziemy publikować zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, blogów na które trafiliśmy w ciągu ostatniego miesiąca. W miarę możliwości będziemy starać się prezentować strony mniej znane, tak by promować faktycznie ciekawe inicjatywy. W każdym miesiącu wybierzemy 3 blogi, które zostaną pokrótce opisane poniżej.

Turystyka: Portal Górski Informatorgórski.pl

Ile razy zastanawialiście się, dokąd pojechać i nie mieliście pomysłu? W takiej sytuacji portal InformatorGorski.pl przychodzi z pomocą. Na łamach portalu znajdziemy bazę ciekawych miejsc i szlaków w Sudetach, Beskidach, Tatrach oraz Górach Europy, wraz z cennymi informacjami dotyczącymi wyboru miejsca noclegowego, czasów przejazdu między lokalizacjami i poradami, dotyczącymi najlepszej pory na odwiedziny. Świetnie przygotowany był między innymi przewodnik po Jeziorze Garda.

Zdrowie: Wyleczymy.EU

Ciekawy portal gromadzący informacje z zakresu medycyny. W sposób prosty i przystępny przedstawia zarówno informacje dotyczące wprowadzanych leków i terapii, jak i przedstawia wiedzę użyteczną dla zwykłego zjadacza chleba. Świetnie zapowiada się między innymi cykl informacyjny o roli witamin w organizmie człowieka (dostępny tutaj)

Sport: ZdrowieiKondycja.pl

Fajny, niekomercyjny projekt dedykowany fanom fitnessu. Znajdziemy tutaj zarówno porady związane z treningiem siłowym czy kalisteniką, jak i porady dietetyczne czy gotowe rozpiski treningowe, np. na trening w domu lub trening z hantlami. Bardzo dobrze zapowiada się częstotliwość aktualizacji, bo treści dodawane są z zadziwiającą regularnością.

Link do strony: Zdrowie i Kondycja